Krótka zapowiedź targów Dom Inteligentny 2016 w Krakowie

Tegoroczna edycja targów Dom Inteligentny rozpocznie się już za równy miesiąc. W stosunku do lat ubiegłych największą zmianą jest lokalizacja tego wydarzenia. W tym roku branża domowej automatyki i AV swoje rozwiązania prezentować będzie w Krakowie.

Co nas czeka podczas tegorocznej edycji?

Szersza tematyka

W dniach 8 – 10 kwietnia w EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej odwiedzający będą mieli okazję poznać rozwiązania przeznaczone dla nowoczesnych domów i mieszkań, wystawcy prezentować będą urządzenia z zakresu:

  • systemów automatyki domu inteligentnego,
  • systemów integracji i sterowania mobile,
  • kina domowego, multiroom oraz słuchawek,
  • AGD i domowej robotyki,
  • oświetlenia i designu,
  • automatyki drzwi, okien, rolet i bram,
  • systemów grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • domowych źródeł energii odnawialnej,
  • ogrodów i garaży.

Strefa designu

Całość zostanie podzielona na kilka stref, które będą prezentować konkretny zakres tematyczny rozwiązań. Zupełną nowością będzie strefa designu zorganizowana przez Ewę Mierzejewską – wieloletnią redaktor naczelną DOM&WNĘTRZE oraz „Martha Stewart Living” (edycja polska), właścicielkę portalu „ewa&wnętrze”, prowadzącą programy telewizyjne o architekturze i designie. W strefie tej autorka zaprezentuje designerskie i unikalne firmy z całego świata projektujące rozwiązania dla nowoczesnych wnętrz.

Porównaj najbardziej popularne formaty audio

Kolejną ciekawą inicjatywą będzie wydarzenie nazwane “Wojna światów”, podczas którego odwiedzający będą mogli porównać trzy główne formaty, które ukształtowały współczesne audio – taśmę magnetofonową, płytę winylową i pliki muzyczne. W dodatku każdy z uczestników odsłuchów będzie mógł oddać głos na swojego faworyta. Wynik wyborów ogłoszony zostanie po AV&HCS, a wśród głosujących organizatorzy rozlosują atrakcyjne nagrody.

Pokazy porównawcze odbywać się będą z użyciem specjalnie na tę okazje skonstruowanego przełącznika, przez cały czas trwania AV&HCS, w specjalnie zaadaptowanej pod względem akustycznym sali odsłuchowej. Swój udział już teraz zapowiedzieli muzycy, prezenterzy radiowi, oraz przedstawiciele branży audio.

Szereg konferencji

Podczas targów odbędzie się również szereg konferencji dotyczących wielu ciekawych kwestii związanych z nowymi technologiami w budownictwie. Poniżej szczegółowy plan wszystkich konferencji.

forum-targow-di-oraz-avhcs-2016-448x930

Poznaj nowe technologie

Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu, my już tradycyjnie pojawimy się na targach i przygotujemy dla Was obszerną relację. Na koniec zachęcamy do obejrzenia filmiku promującego targi Dom Inteligentny w Krakowie.

Leave a Comment

ISE 2016