O nas

Projektujemy i realizujemy inteligentne domy. Mamy to szczęście, że nasza praca jest też naszą pasją, co skutkuje wieloma ciekawymi i udanymi projektami.

Znamy się na dobrych rozwiązaniach

Wypróbowaliśmy wiele systemów jak i urządzeń, dzięki czemu wiemy, które z nich najlepiej sprawdzają się w praktyce. Projektujemy w myśl zasady, że mniej znaczy więcej. Odpowiadając na wizję naszego klienta, pokazujemy, które funkcje warto wybrać, a które mogą mieć mniejsze zastosowanie w przypadku danego projektu. Stawiamy na ułatwianie sterowania inteligentnym domem.

Projektujemy unikalne wrażenia

Mamy know-how i 50 realizacji na koncie. Wiemy jak sprawić, żeby Twój dom wywarł na Tobie jak najlepsze wrażenie: był łatwy w obsłudze, wyręczał Cię, tam gdzie jest taka potrzeba, wprawiał w zachwyt tym, z jakim rozmachem potrafi działać. Przy realizacji każdego systemu dążymy do tego, by jak najlepiej oddawał on charakter i styl życia mieszkańców.

Realizujemy piękne systemy

Wykonując inteligentne dbamy o dokładność, bo wiemy, jak każdy szczegół wpływa na komfort życia w domu. Szanujemy pracę swoją i innych, dlatego zawsze koordynujemy wykonywane czynności z pracą pozostałych ekip oraz dbamy o estetykę instalacji, a także o porządek. W razie pytań, w godzinach pracy, zawsze jesteśmy dostępni pod telefonem.

 • "Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi firmy FDtech z Wrocławia. Wykonała ona dla mnie bardzo solidną pracę."

 • "Sterowanie domem jest teraz niezwykle proste i intuicyjne(...) Ponadto urządzenia zaproponowane przez firmę to sprawdzone produkty, które cechują się dobrą jakością i stabilnością działania."

 • "Muszę przyznać, że nieczęsto spotyka się takie firmy jak FDtech. Ekipa FDtechu zaimponowała mi swoim zaangażowaniem i łatwością rozwiązywania problemów."

team FDtech

 • Anna Fryszkowska
  Anna Fryszkowska Kierownik ds. finansowo - administracyjnych
 • Marcin Fryszkowski
  Marcin Fryszkowski CEO / relacje z klientami
 • Jakub Stasiak
  Jakub Stasiak kierownik działu technicznego
 • Kamil Kur
  Kamil Kur dział techniczny
 • Michał Lewandowski
  Michał Lewandowski dział techniczny
 • Piotr Kot
  Piotr Kot dział sieci komputerowych / IT
 • Piotr Jakubczyk
  Piotr Jakubczyk projektowanie instalacji

Jesteśmy:

certyfikaty knx dla inteligentnego domu
CEDIA member

Specjalizujemy się w realizacji systemów inteligentnego domu dla willi i rezydencji. Obejrzyj kilka realizacji naszych klientów.

Śledź nas na linkedin

Bądź z nami bieżąco – systematyczna dawka wiedzy i aktualności z branży inteligentnych domów. Obserwuj FDtech na LinkedIn.

Szybki kontakt

Chcesz nam zadać pytanie? Wypełnij krótki formularz.

[recaptcha]

Twoja wiadomość została wysyłana pomyślnie. Dziękujemy!