Automatyka dla domu - zdalne zarządzanie

Twój dom zawsze pod kontrolą

Możemy wymienić klika sposobów sterowania, które oferuje automatyka dla domu. Zdalne zarządzanie systemem może odbywać się przy użyciu wielu urządzeń przenośnych, głównie za pomocą smartfonów i tabletów, choć nie można zapomnieć również o laptopach. Coraz większą popularnością cieszą się też SmartWatche, których możliwości, w kontekście sterowania inteligentnym domem, wciąż się poszerzają.

bezpieczeństwo

Dom zawsze „na oku”

Zdalne zarządzanie pozwala na pełną kontrolę nad tym, co się dzieje w domu. Będąc nawet setki kilometrów od miejsca zamieszkania masz dostęp do monitoringu oraz statusów wszystkich urządzeń. Dzięki temu zawsze jesteś pewny, że w domu wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Ochrona przed zagrożeniami

W przypadku wystąpienia różnego rodzaju zagrożeń, takich jak np. zalanie, wykrycie dymu bądź włamania jesteś o tym fakcie od razu informowany. Twój system wysyła alert zarówno na Twojego smartfona jak i na skrzynkę pocztową.

Zdalna kontrola dostępu

Nowoczesny wideodomofon umożliwi Ci odbiór połączeń od osób, które dzwonią do Twojego domu. Na swoim smartfonie odbierasz wideo połączenie i decydujesz, czy wpuścić dzwoniącą osobę na teren posesji. Dzięki temu już nikt nie sprawdzi, czy dom przypadkiem nie stoi pusty.

komfort

Sterowanie domem z dowolnego miejsca

Zdalna kontrola systemu umożliwia Ci zmianę statusów bądź działania wszystkich urządzeń włączonych do systemu automatyki. Na przykład wracając zmęczony z pracy możesz załączyć saunę, by była gotowa na Twój przyjazd do domu.

Stały wgląd we wszystko

Każdy z nas miał sytuację, kiedy był niepewny, czy wychodząc z domu dopilnował wszystkiego: czy okna są zamknięte, żelazko wyłączone itp. Teraz wszędzie możesz sprawdzić statusy wszystkich urządzeń, by upewnić się, że wszystko jest w porządku.

Dom gotowy na Twój powrót

Kiedy wyjeżdżasz na dłuższy czas pozostawiasz dom w trybie oszczędnym. Po powrocie wolałbyś jednak, by w domu panowała miła atmosfera. Wracając z podróży możesz ustawić zdalnie odpowiedni tryb temperatury oraz otworzyć okna.

Kilka domów pod kontrolą

Jeśli posiadasz kilka domów w różnych zakątkach świata wiesz jak trudno nimi zarządzać. Dzięki zdalnej kontroli jest to dużo łatwiejsze. Zawsze masz wgląd w to, co dzieje się w każdym domu i w dowolnej chwili możesz go przygotować na Twoje przybycie.

Zobacz jak realizujemy systemy inteligentnego domu

Sprawdź nasze przykładowe realizacje, i przekonaj się, że warto z nami współpracować.