Sprawdź inteligentny dom w praktyce

Odwiedź showroom w domEXPO w Opolu i zobacz na przykładzie pokoju dziennego oraz salonu audio-video jak działa wykonany przez FDtech inteligentny dom.

Poznaj rozwiązania

W naszym showroomie poznasz wszystkie promowane przez FDtech rozwiązania i technologie: od koncepcji przyjaznego i łatwego sterowania, przez urządzenia klasy premium po system KNX, na którym bazuje cała instalacja. Łatwo przekonasz się, jak realizujemy nasze projekty i jak działa rekomendowany przez nas sprzęt.

Zobacz jak to działa

Poznaj różnice między inteligentnym domem a instalacją tradycyjną: przygotuj w kilka sekund salon do projekcji filmu, wyłącz wszystkie pomieszczenia jednym dotknięciem przycisku, posteruj oświetleniem i roletami, przekonaj się jak działa kontrola dostępu przy wejściu do domu, przetestuj multiroom przełączając muzykę między pomieszczeniami, zobacz jak łatwe jest sterowanie całym domem z jednego urządzenia.

Przetestuj sprzęt

Odwiedzając nasz showroom poznasz urządzenia, z których korzystamy w naszych realizacjach oraz będziesz miał okazję samemu sprawdzić ich działanie. Przekonasz się, dlaczego wiele z proponowanych przez nas produktów zostało wielokrotnie wyróżnione prestiżowymi nagrodami za design.

showroom | Opole

Tu znajdziesz nasz showroom

Umów się na prezentację

Umów się z nami na prezentację, a pokażemy Ci w praktyce jak może działać Twój przyszły dom, zyskasz możliwość samodzielnego sprawdzenia systemu oraz sprzętu przed podjęciem decyzji.

zadzwoń:

MARCIN FRYSZKOWSKI

+48 602 432 137

lub wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysyłana pomyślnie. Dziękujemy!