SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Szukasz porady? Skontaktuj się z nami, z przyjemnością pomożemy Ci w każdej nurtującej Cię sprawie.

Dział sprzedaży

Marcin Fryszkowski

kierownik działu sprzedaży

+48 602 432 137

mfryszkowski@fdtech.pl

Dawid Hulisz

doradca klienta

+48 602 415 236

dhulisz@fdtech.pl

Sylwester Stróżyk

doradca klienta

+48 609 363 303

sstrozyk@fdtech.pl

Tomasz Bolach

doradca klienta

+48 609 715 717

tbolach@fdtech.pl

Dział techniczny

Stanisław Matczak

kierownik działu technicznego

+48 661 801 825

smatczak@fdtech.pl

Dział marketingu

Dominika Walczak

kierownik działu marketingu

+48 734 183 508

dwalczak@fdtech.pl

Dział administracji

Karolina Rajchel

kierownik działu administracji

+48 734 183 511

krajchel@fdtech.pl

Dołącz do naszego zespołu

Chcesz wspólnie z nami podjąć wyzwanie tworzenia ciekawych projektów? Rozwijać się jako projektant systemów albo handlowiec? Wyślij do nas swoje CV

rekrutacja@fdtech.pl

biuro

ul. Krakowska 36/38
50-425 Wrocław

biuro@fdtech.pl
+48 602 415 236

Otwarte od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9.00-17.00

ZNAJDZIESZ NAS TEŻ W SOCIAL MEDIA

Bieżące informacje i aktualności z branży inteligentnych domów. Polub nasze profile w mediach społecznościowych.